Išsamus vadovas: Kaip sukurti ir paleisti YouTube kanalą

0
Išsamus vadovas: Kaip sukurti ir paleisti YouTube kanalą

Įtraukiančio turinio kūrimas

Pasirinkite savo nišą

Nišos pasirinkimas yra pirmas žingsnis kuriant įdomų „YouTube” kanalo turinį. Jūsų niša turėtų būti tai, kas jums patinka ir kas turi pakankamai didelę auditoriją, kad pritrauktų žiūrovų. Išnagrinėkite populiarias „YouTube” nišas ir raskite tokią, kuri jus domina

Suplanuokite turinį

Kai pasirinkote nišą, laikas planuoti turinį. Sukurkite turinio kalendorių ir nuspręskite, kaip dažnai norite įkelti vaizdo įrašus. Jūsų turinys turėtų būti nuoseklus, kokybiškas ir įtraukiantis. Galite naudoti tokias priemones kaip „Google Trends”, „YouTube Analytics” ir kitas tyrimų priemones, kad nustatytumėte, kokie turinio tipai yra populiarūs jūsų nišoje ir ko ieško jūsų tikslinė auditorija.

Bendruomenės kūrimas

Bendraukite su savo auditorija

Bendradarbiavimas su auditorija yra labai svarbus kuriant „YouTube” bendruomenę. Atsakykite į komentarus ir žinutes, prašykite grįžtamojo ryšio ir skatinkite žiūrovus dalyvauti jūsų vaizdo įrašuose

Bendradarbiaukite su kitais „YouTube” kūrėjais

Bendradarbiavimas su kitais „YouTube” kūrėjais yra puikus būdas išplėsti savo pasiekiamumą ir užmegzti ryšius bendruomenėje. Suraskite savo nišoje esančių „YouTube” kūrėjų ir kreipkitės į juos dėl bendradarbiavimo kuriant vaizdo įrašą ar projektą.

Kanalo auginimas

Reklamuokite savo kanalą

Reklamuoti savo kanalą yra labai svarbu norint padidinti savo auditoriją. Dalinkitės vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose, naudokite atitinkamas hashtagus ir dalyvaukite su jūsų niša susijusiose interneto bendruomenėse.

Savo vaizdo įrašus optimizuokite SEO

Savo vaizdo įrašų optimizavimas SEO yra labai svarbus norint būti atrastiems „YouTube”. Vaizdo įrašo pavadinime, aprašyme ir žymėse naudokite tinkamus raktinius žodžius. Kurkite patrauklias miniatiūras ir naudokite anotacijas, kad paskatintumėte žiūrovus žiūrėti daugiau jūsų turinio.

DUK

1. Kaip dažnai turėčiau įkelti vaizdo įrašus į savo „YouTube” kanalą?

Svarbu, kad turinys būtų nuoseklus, tačiau įkėlimo dažnumas priklausys nuo jūsų nišos ir auditorijos. Kai kurie „YouTube” kūrėjai vaizdo įrašus įkelia kasdien, o kiti – kas savaitę ar kas mėnesį

2. Kaip sugalvoti vaizdo įrašų idėjų?

Pagal savo nišą, dabartines tendencijas ir tai, ką nori matyti jūsų auditorija, sugalvokite idėjų šturmą. Pažiūrėkite, ką daro kiti jūsų nišos „YouTube” kūrėjai, ir raskite būdų, kaip tai pritaikyti savaip.

3. Kaip galiu pagerinti savo vaizdo įrašų kokybę?

Investuokite į gerą įrangą, pavyzdžiui, kamerą ir mikrofoną. Planuokite kadrus ir montuokite vaizdo įrašus, kad jie būtų vizualiai patrauklesni. Pasipraktikuokite aiškiai ir užtikrintai kalbėti prieš kamerą.

4. Kaip užsidirbti pinigų iš savo „YouTube” kanalo?

Iš „YouTube” kanalo galite užsidirbti iš skelbimų, rėmimo, prekių pardavimo ir kitų būdų. Įvykdykite „YouTube” partnerių programos reikalavimus ir įgalinkite pajamų gavimą iš savo vaizdo įrašų.

5. Kaip galiu padidinti savo auditoriją „YouTube”?

Reklamuokite savo kanalą socialiniuose tinkluose ir dalyvaukite su savo niša susijusiose interneto bendruomenėse. Bendradarbiaukite su kitais „YouTube” kūrėjais, kad praplėstumėte savo pasiekiamumą ir užmegztumėte ryšius bendruomenėje. Optimizuokite vaizdo įrašus SEO, kad juos atrastų nauji žiūrovai.

6. Kaip galiu užmegzti ryšį su auditorija „YouTube” svetainėje?

Atsakykite į komentarus ir žinutes, prašykite grįžtamojo ryšio ir skatinkite žiūrovus dalyvauti jūsų vaizdo įrašuose. Naudokite apklausas, konkursus ir kitas interaktyvias funkcijas, kad išlaikytumėte savo auditoriją įsitraukusią

7. Kaip išlaikyti motyvaciją kurti turinį savo „YouTube” kanalui?

Nustatykite sau tikslus ir stebėkite savo pažangą. Apsupkite save palaikančia kitų „YouTube” kūrėjų bendruomene. Prisiminkite, kodėl apskritai įkūrėte kanalą, ir susitelkite į savo aistrą kurti turinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *