Kaip patalpinti straipsnį

Kaip parašyti gerą SEO straipsnį

Norėdami įkelti straipsnį į tinklalapį, sekite šiuos žingsnius:

 1. Registracija: Jei dar neturite paskyros, užsiregistruokite, nurodydami savo el. pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį.
 2. Prisijungimas: Prisijunkite prie savo paskyros, įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį.
 3. Kurti naują įrašą: Kairėje meniu juostoje spauskite „Įrašai” ir tada „Kurti naują”.
 4. Pavadinimas ir tekstas: Įveskite savo straipsnio pavadinimą ir tekstą atitinkamuose laukeliuose.
 5. Meta description: Užpildykite „Meta description” lauką, kad paieškos sistemoms būtų lengviau indeksuoti jūsų straipsnį.
 6. Meta keywords: Nepamirškite į „Meta keywords” lauką įrašyti raktažodžių, susijusių su jūsų straipsnio tema.
 7. Išsaugoti peržiūrai: Spauskite „Išsaugoti peržiūrai” ir jūsų straipsnis bus peržiūrėtas svetainės administratoriumi.
 8. Patvirtinimas: Jei jūsų straipsnis atitinka visus reikalavimus, svetainės administratorius jį patvirtins 24 valandų bėgyje.
 9. Pagalba: Jei kyla neaiškumų dėl straipsnio įkėlimo, kreipkitės į svetainės administratorių, kuris galės jums padėti ir paaiškinti, kaip tinkamai įkelti straipsnį.

Kaip parašyti gerą SEO straipsnį

Rašant gerą SEO postą reikia įtraukti atitinkamus raktinius žodžius, sukurti įdomų ir informatyvų tekstą ir užtikrinti, kad turinys būtų optimizuotas tiek paieškos sistemoms, tiek naudotojams. Štai keletas pagrindinių aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant SEO reikalavimus atitinkantį įrašą:

Raktažodžių analizė:

 • Nustatykite atitinkamus raktinius žodžius ir frazes, kurių ieško jūsų tikslinė auditorija. Šie raktažodžiai turėtų būti natūraliai įtraukti į turinį, kad paieškos sistemos lengviau suprastų temą ir atitinkamai indeksuotų įrašą.

Įtikinamas pavadinimas ir meta aprašymas:

 • Sukurkite patrauklų pavadinimą, į kurį būtų įtrauktas pagrindinis raktažodis ir kuris tiksliai atspindėtų įrašo turinį. Meta aprašyme turėtų būti pateikta glausta įrašo santrauka, į kurią taip pat įtraukiamas pagrindinis raktažodis.

Patogi struktūra:

 • Turinį suskirstykite į lengvai įsisavinamus skyrius su aiškiomis antraštėmis ir paantraštėmis. Tai padeda ir skaitytojams, ir paieškos sistemoms geriau naršyti ir suprasti turinį.

Įskaitomas ir įtraukiantis turinys:

 • Rašykite kokybišką, informatyvų ir įdomų turinį, kuris skaitytojui suteikia vertės. Būtinai naudokite trumpas pastraipas, punktus ir paveikslėlius, jei reikia, kad išskaidytumėte didelius teksto blokus ir padidintumėte skaitomumą.

Vidinės ir išorinės nuorodos:

 • Įtraukite atitinkamas vidines nuorodas į kitus svetainės puslapius ar pranešimus, kad naudotojų dėmesys būtų išlaikytas ir pagerėtų bendras svetainės SEO. Išorines nuorodas į autoritetingus šaltinius taip pat galima įtraukti siekiant suteikti papildomos informacijos ir patikimumo.

Optimizuokite vaizdus:

 • Naudokite aprašomuosius failų pavadinimus ir paveikslėlių alt žymas, prireikus įtraukdami atitinkamus raktinius žodžius. Tai padeda paieškos sistemoms suprasti vaizdų turinį ir gali pagerinti įrašo matomumą vaizdų paieškos rezultatuose.

Patogumas mobiliesiems įrenginiams:

 • Užtikrinkite, kad turinys būtų lengvai pasiekiamas ir skaitomas mobiliuosiuose įrenginiuose, nes dabar didelė dalis naudotojų internetu naudojasi išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais.

Atsižvelgdami į šiuos aspektus, galite sukurti SEO palankų įrašą, kuris patiktų ir paieškos sistemoms, ir naudotojams, o galiausiai paskatintų didesnį organinį srautą į jūsų svetainę.