Atraskite gydomąją Reiki galią: Technikos ir nauda

0
Atraskite gydomąją Reiki galią: Technikos ir nauda.

Jaučiatės prislėgti, neramūs ar įsitempę? Ar kovojate su lėtiniu skausmu ar liga? Jei taip, Reiki gali būti kaip tik tai, ko jums reikia, kad rastumėte palengvėjimą ir pasiektumėte didesnę pusiausvyrą bei gerą savijautą.

Reiki – tai XX a. pradžioje Japonijoje atsiradusi energetinio gydymo forma. Tai praktika, kai gydytojas perduoda energiją pacientui, kad sustiprintų natūralius organizmo gijimo procesus ir skatintų fizinę, emocinę ir dvasinę gerovę.

Kas yra Reiki ir kaip ji veikia?

Reiki remiasi idėja, kad visos gyvos būtybės turi gyvybinės jėgos energiją, kuri jomis teka, ir kad ši energija gali būti užblokuota arba sutrikdyta, todėl gali atsirasti fizinis, emocinis ar dvasinis disbalansas. Per Reiki seansą apmokytas specialistas savo rankomis nukreipia šią energiją į pacientą, padėdamas atkurti pusiausvyrą ir harmoniją.

Kokia yra Reiki nauda?

Tyrimai parodė, kad Reiki gali turėti daug naudos tiek kūnui, tiek protui. Nustatyta, kad fiziologiniu požiūriu Reiki padeda:

  • Mažina stresą ir nerimą
  • Mažina kraujospūdį
  • Sumažinti skausmą ir diskomfortą
  • Stiprinti imuninę sistemą
  • Gerina miego kokybę

 

Reiki gali padėti psichologiškai:

  • Padidinti ramybės ir atsipalaidavimo jausmą
  • Skatinti ramybės ir gerovės jausmą
  • Stiprinti savimonę ir intuiciją
  • Sumažinti depresijos ir nerimo simptomus

Kaip rasti kvalifikuotą Reiki praktikuojantį gydytoją?

Jei norite išbandyti Reiki, svarbu susirasti kvalifikuotą praktikuojantį gydytoją, kuris buvo apmokytas šios praktikos. Ieškokite žmogaus, kuris yra gavęs sertifikatą iš patikimos Reiki organizacijos ir turi patirties dirbant su klientais, turinčiais panašių į jūsų problemas.

Ar man tinka Reiki?

Reiki gali būti naudinga įvairiems žmonėms, įskaitant tuos, kurie susiduria su fiziniu ar emociniu skausmu, lėtinėmis ligomis arba tiesiog ieško būdų, kaip pagerinti bendrą savijautą. Tačiau Reiki nepakeičia medicininio gydymo, todėl prieš išbandydami bet kokią naują gydymo formą visada turėtumėte pasitarti su gydytoju.

Kas vyksta per Reiki seansą?

Įprasto Reiki seanso metu jūs atsigulsite ant patogaus stalo, o gydytojas uždės rankas ant jūsų kūno arba šalia jo. Gali būti, kad, energijai tekant per jus, pajusite švelnią šilumą ar dilgčiojimą, tačiau dauguma žmonių mano, kad ši patirtis labai atpalaiduoja ir ramina.

 

Apibendrinant galima pasakyti, kad Reiki yra galinga ir senovinė praktika, kuri gali padėti pasiekti didesnę pusiausvyrą, atsipalaidavimą ir bendrą gerovę. Susirasdami kvalifikuotą praktikuojantį gydytoją ir patys išbandydami Reiki, galite atrasti naują kelią į gydymą ir vidinę ramybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *